Can't connect to MySQL server on 'bebrs.sigmanet.lv' (113)

2015.gada 17.-21.augusts, Rīga

Pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumi uzsākot Datorikas programmu

Reģistrācijas anketa skolotājiemVēlos piedalīties šādos kvalifikācijas celšanas pasākumos
(iespējams atzīmēt vairākus variantus):

Lūdzu obligāti aizpildiet informāciju ar * atzīmētajos laukos

Jūsu vārds *
uzvārds *
amats *
skola *
e-pasts *
kontakttālrunis *
komentāri

SĪKĀKA INFORMĀCIJA PAR VIZĪTĒM UZŅĒMUMOS

Elektronikas un datorzinātņu institūts:

Sākumā būs īsa prezentācija par institūtu. Pēc tam ekskursija pa institūta laboratoriju telpām un muzeju, aplūkojot gan jaunākos sasniegumus, gan institūta vēsturi. Noslēgumā tiek plānotas dažu institūta darbinieku prezentācijas par tēmu "Kā es nokļuvu līdz pētniecībai", kas skolotājiem varētu sniegt ieskatu par to, kāda tipa skolēni drīzāk izvēlēsies šo profesiju, kā arī kādas zināšanas tiem šajā profesijā vislabāk noderēs.

Plānotais laiks: ~2 stundas. Vietu skaits – 45 personas.

Pasākumi:

Norises vieta: Elektronikas un Datorzinātņu institūta telpas, Dzērbenes iela 14, Rīga.

Exigen Services Latvia:

Vizītes ietvaros Exigen Services Latvia tiks aplūkotas vairākas tēmas, kas atšķirsies pa dienām - drošība, izmantojot Web lietojumprogrammas, praktiski piemēri; apdraudējumi Internet vidē jeb kā preventīvi pasargāties no sociālās inženierijas uzbrukumiem; programmatūras izstrādes process. Aicinām izvēlēties apmeklējuma dienu, kad tiek piedāvāta Jūs interesējošā tēma.

Plānotais laiks: ~3 stundas (starplaikā 20 min pārtraukums). Vietu skaits vienā grupā – 25.

Pasākumi:

Norises vieta: Exigen Services Latvia telpas, Jāņa Daliņa iela 15, Rīga (LNK Centrs), 7.stāvs.

Sīkāka informācija pieejama šeit.

IF Latvija:

Uzņēmuma If P&C Insurance A/S Latvijas filiālē (IF Latvija) IKT risinājumiem ir ļoti būtiska loma apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanā. Vizītes laikā uzņēmuma pārstāvji pastāstīs, ko tieši uzņēmums sagaida no skolēniem/studentiem piesakoties darbā/praksē. Tāpat tiks prezentētas galvenās aktivitātes IKT jomā un notiks ekskursija pa IF Latvia biroju.

Plānotais laiks: ~2 stundas. Vietu skaits – 15.

Pasākumi:

Norises vieta: Republikas laukums 2A, Rīga, 7.stāvs (pieteikšanās 1.stāvā)

Lattelecom Datu centrs Dattum:

Vizītes ietvaros notiks ekskursija pa datu centru "Dattum", kas ir drošākais datu glabāšanas un apstrādes centrs Baltijā un Ziemeļeiropā, kas sertificēts pēc TIER III standartiem.

Plānotais laiks: ~2 stundas. Vietu skaits vienā grupā – 12.

Pasākumi:

Norises vieta: Kleistu iela 5, Rīga.

Microsoft un partneri:

Pastāstīsim par Microsoft piedāvājumu izglītības nozarei. Dalīsimies ar pieredzi, kas gūta realizējot pilotprojektus 5 Latvijas skolās. Dalīsimies ar savu redzējumu, kas nepieciešams modernu mācību metožu ieviešanai skolās. Pastāstīsim par Windows 10. Demonstrēsim izglītībai paredzētus risinājumus.

Plānotais laiks: ~2 stundas. Vietu skaits vienā grupā – līdz 80.

Pasākumi:

Norises vieta: Microsoft Latvia birojs, Zaļā iela 1, Rīga.

Rīgas IT Demo centrs:

Rīgas IT Demo centrs ir platforma IKT nozares sasniegumiem Latvijā, ar mērķi veicināt uzņēmumu atpazīstamību gan vietējā, gan starptautiskā līmenī, kā arī attīstīt eksportu uz ārvalstīm.

Rīgas IT Demo centrā ir iespējams pieredzēt, kā tehnoloģijas spēj padarīt cilvēka ikdienu ērtāku, vienkāršāku un aizraujošāku, izmantojot dažādus biznesa, veselības, kultūras, izklaides un izglītības risinājumus.

Ikvienam apmeklētājam ir iespēja pieredzēt kā mūzika var tikt atskaņota caur spaiņiem, izpētīt virtuālās realitātes iespējas, apceļojot pasauli 3D brillēs, sacensties ar mini sumo robotiem, izmēģināt inteliģentu drošības sistēmu sniegtās iespējas, iemācīties nepazaudēt sevi tulkojumā un daudz ko citu! Vairāk par Rīgas IT Demo centru: www.rigaitdemocentre.com

Plānotais laiks: ~40 min. Vietu skaits vienā grupā – līdz 15.

Pasākumi:

Norises vieta: Mūkusalas iela 3, Rīga, Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka, 1.stāvs, pa kreisi no galvenās ieejas.

Telia Latvija:

Telia Latvija ir viens no vadošajiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar realizētiem interneta un datu pārraides risinājumiem visā Latvijas teritorijā. Telia Latvija ir izbūvējusi vienu no modernākajiem datu centriem Baltijā, kā arī pirmā Baltijā sākusi piedāvāt jaunākās paaudzes mākoņskaitļošanas pakalpojumus uz šī un citu Telia Latvija datu centru bāzes. Vizītes ietvaros tiks sniegta prezentācija par Latvijā radītu un uzturētu mākoņskaitļošanas platformu Cloudy, notiks Cloudy meistarklase – iespēja uzbūvēt virtuālo mašīnu dažu minūšu laikā, apgūt drošu datu rezerves kopiju mākonī veidošanas principus, kā arī iepazīties ar virtuālās darbvirsmas izmantošanas priekšrocībām, tiks sniegts ieskats Telia Latvija Internet of Things jaunākā risinājuma apkalpošanas vidē un citās tēmās.

Plānotais laiks: ~2 stundas. Vietu skaits vienā grupā – 25.

Pasākumi:

Norises vieta: Lielvārdes iela 8a, Rīga.

Sīkāka informācija pieejama šeit.

ZZ Dats:

Mēs zinām. Mēs protam. Mēs paveiksim. Ar šiem vārdiem IT nozarē esam nu jau 19 gadus. Kas mēs esam? Līderi pašvaldību programmatūras izstrādē. Mūsu misija – sabiedrībai nozīmīgu un efektīvu informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrāde. Apmeklējuma dienā iepazīstināsim ar ZZ Dats izstrādātajiem risinājumiem - Vienoto Pašvaldību Sistēmu, kuru izmanto pilnībā visas Latvijas pašvaldības, kopumā vairāk kā 30'000 aktīvie lietotāji, elektronisko pakalpojumu izstrādi – 180’000 reģistrēto lietotāju portālā www.epakalpojumi.lv, oriģinālprogrammatūru. Pieskarsimies jautājumam par e-vides un e-sabiedrības attīstību. Aplūkosim projektu izstrādes procesu uz nekustamā īpašuma nomas administrēšanas lietojumprogrammas NOMA bāzes. Aicinām ielūkoties ZZ Dats ikdienā!

Plānotais laiks: ~2 stundas. Vietu skaits vienā grupā – 15 personas.

Pasākumi:

Norises vieta: SIA ZZ Dats telpas, Elizabetes iela 41/43, Rīga.